دانلودگزارش كارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص

مطالب دیگر:
🔥آشنایی با فناوري ترمز الکترونیکی (ABS و ESP)🔥بررسی فناوری آموزشی و آموزش مجازی و استفاده از ICT در روشهای فعال یاددهی – یادگیری و فواید آن🔥بررسی و تحليل محتوای کتب درسی فناوری آموزشی🔥آشنایی با انواع هنر در محصولات فلزی و چوبی درایران🔥بررسی زندگی پیامبر (ص) از کودکی ایشان تا اتمام غدیر🔥آشنایی با زندگی پیامبر (ص) از کودکی ایشان تا اتمام غدیر🔥بررسی آوند چوبي و بافت و اجزای آن🔥بررسی آيات قرآن و شرط اسلام در ذبح كننده🔥ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان و بررسي آموزش ضمن خدمت كاركنان آموزشي آموزش و پرورش🔥بررسی پرداخت ضررهای ناشی از جرم غیر از دیه🔥بررسی سایت yahoo وايجاد آدرس الكترونيكي در ياهو🔥بررسی ضمان طبیب و اثبات و روایات و قوانین مربوطه🔥بررسی ایدز و راه های انتقال و راهکارهای پیشگیری و درمان آن🔥بررسی علمی و فلسفی روح و مروری بر نگاه پیامبر اسلام و قرآن و اسلام به روح و بررسی دلایل رایج برای🔥بررسی آوندهای چوبی و آبکش و بافت آنها🔥بررسی شرکت ایران خودرو و تاسیس و سیستم مالی آن🔥بررسی ماهیت و شرایط ارتداد و نگاهی بر کیفر ارتداد🔥بررسی آوندها و ساقه ها و بافت شناسی🔥برررسی هدف ایران از پیوستن به سازمان همکاریهای شانگهای🔥بررسی شرکت ایران خودرو و محیط کار و کاربرد علم شیمی در بخش های مختلف آن
دانلودگزارش كارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص |دانلود-|41033203|اِی جِی|ajg
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلودگزارش كارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نام فایل : گزارش كارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 29

حجم : 1 مگابایت


وزارت علوم تحقیقات و فناوری
جهاد دانشگاهی – واحد یزد
عنوان تحقیق:
گزارش كارورزی – طراحی فرایند تولید
سپاسگزاری
حمد و سپاس پروردگار یكتا را كه نعمتهایی بی شمار به من ارزانی داشت.
با سپاسگزاری از استاد گرانقدرم سركار خانم دكتر اخوان كه مرا در گردآوری این تحقیق با راهنماییها و تذكرات خود یاری نمودند.
در اینجا از یكایك از اساتید كه به هر نحو مرا در طول تحصیل همراهی نمودند، سپاسگزاری می كنم.
هدف تحقیق:
آشنایی با صنعت و ایمن سازی محیط كار و طراحی و ساخت قالبهای برش.
مانند تمامی مباحث طراحی ابزار اصول بر سر جای خود باقی است و این اصول باید توسط هر كارآموز جدی فرا گرفته شود هنگامیكه این اصول جزئی از روش تفكر عادی یك طراح شد آنگاه روش های میانبر و غیر معمول را نیز می توان به كار گرفت.
همچنین باید مورد خود طراحی قالب مراحلی كه طراح قالب جهت سازماندهی قطعات مختلف از نظر شكل و اندازه به كار می برد و تركیب و مونتاژ قطعات تا رسیدن به مجموعة‌ تعریف شده ای به نام قالب نیز مطالبی را دانست و نیز باید دانست كه برای شروع طراحی قالب مراحل مشخصی را باید طی كرد.
یك طراحی خوب
كار با سرعت و بدون زحمت بسیار
تصحیحهای كم
ظاهر مرتب و منظم نقشه ها
قطعات قوی تر و با استحكام در قالب.
نتیجه:
همچنین اشیای هر چه بیشتر دانشجویان با صنعت كه با گذراندن دوره ی كارآموزی می توانند علاوه بر علم تئوری به علم فنی و عملی نیز دست یابند ونیز با توجه به عنوان رشته ی تحصیلی خود بتواند پروسه ی صنعتی را بررسی كند. و راهكارهایی جهت بهتر سازی محیط كار و كار با دستگاههای صنعتی جهت ایمن سازی هر چه بیشتر محیط كار انجام داد.
با
CNC
شدن ماشین می توان یك ماشین را چند كاره نمود مثلاً از ماشین تراش معمولی كار درل و فرز را نتیجه گرفت و لذا به این دلیل و به دلیل سرعت زیاد تولید ماشین تعداد ماشین های كارخانه را برای یك ظرفیت تولیدی معین كاهش داد كه در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری غالباً در مجموع كمتر می شود و هزینه برق و اپراتور و سایر اقلام جنبی كاهش می یابد. ضمناً چون قطعه در یك مرحله برای خیر عملیات تنظیم و مرجع یابی می شود دقت تولید بالاتر می رود.
چون ماشین
CNC
می تواند سریعاً برای تولید جدید آماده شود نیازی نیست قطعات زیادی را در یك مرحله تولید نمود.
...